Online autobazár

admin | BMW novinky
20 mar 2012

Aby ste čo najlepšie kúpili ojazdený automobil musíte sa správne rozhodnúť, ktoré auto bude pre vás najlepšie. Najjednoduchší spôsob, ako sa rozhodnúť, je položiť si pár otázok o type vozidla, ktoré potrebujete.

1. Chcete výkonné auto? Ak je odpoveď áno, pamätajte si, že výkonné auto väčšinou znamená drahé prevádzkové náklady a poistenie.

2. Potrebujete priestor? Každý má rád priestranné autá, ale o akom priestore tu hovoríme? Chcete mini van alebo len veľké auto?

3. Aký je váš rozpočet? To je zásadná otázka, ktorú musíte zodpovedať, a najviac bude práve záležať na tom koľkosi budete môcť dovoliť.

Využite pomoc internetu pri kúpe svojho nového auta. Preč sú dni prehliadania tisíc stránkových stohov katalógov kvôli hľadaniu si nového auta. Internet predstavuje revolúciu v spôsobe ako si dnes môžete nájsť ďalšie auto. Zvlášť dobré miesto pre lov sa stali online ponuky, ktoré ponúkajú autobazáre. A autá je dnes možné zakúpiť len za 500 euro. Všetko čo potrebujete urobiť, je zadať vaše preferencie, ako napríklad maximálna cena, značka a ide sa. Stovky ponúk len a len pre vás v zlomku sekundy.

Online autobazáre, aj keď sa to nezdá, sú skvelým miestom zjednávanie a dohadovanie si čo najvýhodnejších ponúk. Jedna rada je tá, že ak nie ste odborník na autá, mali by ste sa poradiť s niekým, kto sa v autách vyzná, aby ste neprerobili a nekúpili vrak. To platí dvojnásobne pri autobazároch.

Každý autobazar všeobecne ponúka ojazdené autá na predaj, ktoré sú staršie ako jeden rok a sú stále čerstvé a vyzerajú ako nové. Niekedy to je ako keby ste kupovali nové auto s 20 – 40% zľavou, čo sa zdá výhodne, hlavne v týchto ťažkých ekonomických časoch. To neznamená, že autá, ktoré sú staršie ako jeden rok, nie sú dobré, len buďte opatrní a vedzte, že by ste mali dbať na kontrolu a poriadne si naštudovať kompletnú históriu vozidla.

Základným pravidlom pri nakupovaní ojazdeného auta je to aby ste vy diktovali konverzáciu so zamestnancom autobazáru. Klaďte im rôzne druhy otázok a nenechajte sa unášať ich kvetnatými rečami o kvalite toho alebo iného modelu. Buďte pragmatický, pozorný a zdvorilý, určite týmto spôsobom dosiahnete viac a možno získate zľavu z pôvodnej ceny. Tiež je dobré poznať všetky skutočnosti daného vozidla predtým ako navštívite niektorý z autobazárov v okolí. Zvyčajne, keď vidíte, kvalitné lacné autá na predaj, nesnažte sa zakaždým presvedčiť dealera, že je to veľa, môžete ho tým uraziť a skvelá ponuka môže skončiť v zabudnutí, kvôli hrdému mužskému egu.

Comments are closed.